03462256210

  Geleceği Birlikte İnşa Edelim.

                                      Geleceği Birlikte İnşa Edelim.
 
“Ümit Vakfı” olarak, başarılı ve ihtiyaç sahibi talebelerimizin eğitim hayatını kolaylaştırmak gayesiyle “Bir Öğrenci de Sen Okut” kampanyası başlattık. Bu nedenle hayırsever vatandaşlarımız ile vatansever çalışkan öğrencilerimiz arasında köprü olmaya çalışıyoruz.
 
Başta Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olmak üzere, İslam coğrafyasından ülkemize okumak gayesiyle gelen üniversite, lise, üniversite hazırlık  öğrencilerimize, bu kampanya kapsamında burs desteği verilecektir.
 
Bu öğrencilerimiz, vakfımızın “Burs Müracaat Formu”nu dolduranlar arasından özenle seçilecek ve belirlenen burslar hesaplarına yatırılacaktır. Ayrıca firmalar veya şahıslar da istedikleri öğrencinin burslarını derneğimiz vasıtasıyla verebilirler.
 
Burs desteğinde bulunanlar, verecekleri zekatlardan bu kampanyaya destek olabilirler. Çünkü burslar, başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere bizzat verildiğinden, bunlara ödenen para zekât hesabından mahsup edilebilir.
 
Aylık burs miktarı 200 TL olup, dokuz ay ödeme yapılmaktadır.
Ödeme için bağış sayfasını kullanabilirsiniz.
 
Cenab-ı Hak, yaptığımız ve yapacağımız hayırların karşılığını, en muhtaç olduğumuz zamanda karşımıza çıkarsın, başımıza gelebilecek maddi-manevi musibetlere perde yapsın inşallah, âmin.